$10 za noc
$10 za noc
A Bravo Surf Camp, Lima, Peru

A Bravo Surf Camp

Lima, Peru - Manzana A Lote 10, Santa Cruz
4.7   

Přečtěte si 1 recenzi

 • Nejlepší možnosti stravování
 • Dokonale bezpečné
 • Fantastická služba
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

great place ... awesome place, very cheap, definitely worth a lot more than what i paid for. excellent waves, cool people, really good food, this is a place that all surfers should and must visit, i sure improved my surfing, incredibly long waves, felt my legs shaking after ...

Popis - Ubytovna

9 dolarů USD za osobu a noc, nabízíme také jídlo plánů, k dlouhodobému pobytu a skupinové slevy, kontaktujte nás podívejte se na webovou stránku na bravosurfcamp

Punta Hermosa je surfař města, které díky
Svou polohou je dobrým surfovat po celý rok
všechny rád a úrovně, dostaneme se zvětší z různých směrů, které ovlivňují naše několik přestávek v jejich vlastním způsobem, i když to vypadá bytě jsou beachbreaks v pořádku, to bude určitě žádné surftrip stojí za to sem,

se tábor nachází v srdce Punta Hermosa, trh, obchody, restaurace, pekárna, ATM, apod., vše v okolí a chůze (5 - 20 minut), na všech přestávek. V kempu je provozován místní duše, surfař, který bude mít dobrou péči o vás a vy jste se cítili jako doma mezi lidmi vašeho věku, a ujistěte se, že co nejvíce z surf, máme také k dispozici zařízení, surfing, lekce surfování v anglické a španělštině a různých věcí, které se v domě, jako hrát ping pong, Fotbal, hry station2, balanceboard, boardgames, videa, 42 "Plasma TV, atd.

i pre-incké ruiny" Pachacamac "15 minut,
To byl nejdůležitější kultury pobřeží
svůj čas, je to skupina sklady a chrámů
, kde se oběti bohům,
velmi chladném místě vyzkoušet

 • A Bravo Surf Camp, Lima, Peru, Peru hotely a ubytovny
 • A Bravo Surf Camp, Lima, Peru, Hotely poblíž dopravních uzlů, železniční a autobusové nádraží v Lima
Prostor
 • Typ majetku: Ubytovna
 • Ubytovna pokoje / jednotky: 7
Ubytovna ubytování

Nejnižší dostupná cena: $10

Dvojité Quad pokoj s balkonem Standard Trojitý

Ubytovna vybavení

jsme dostali spoustu filmů, hrát stanici 2, pingpong stůl, surfování časopisy, hudba, kabelovou TV s více než 100 kanálů formě na celém světě, vše zdarma.

24-hod recepce Letiště vyzvednutí All inclusive plán BBQ plochu Pláž Půjčovna kol Půjčovna lodí snídaně (za příplatek) Snídaně v ceně Autopůjčovna měny Gameroom Povlečení Strava plány více jazyků zaměstnance Noviny / časopisy No curfew otevřeno 24 hodin parkoviště (zdarma) Sportovní / akce Taxi služba Prohlídka / okružní pomoc WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

Pokoje pro 3, 4 nebo 5 osob s nebo bez vlastní koupelnou.

Pokoj pro 4 s terasou

dvoulůžkový pokoj (páry) s vlastní koupelnou a balkonem.

Backpacker zařízení Balkony Káva / čaj tvůrce internet Vlastní koupelna Koupelna Nekuřácké pokoje Televize Televize (kabel / satelit) VCR / DVD Video hry WiFi Úklidová služba


Sousedství

Punta Hermosa je surfař města, není vůbec nebezpečné a velmi přátelské, není moc dělat, ale surfování a slunění, spousta párty v létě, zbytek roku je docela tichý a klidném.

Body zájmu
 • Incké město "Pachacamac" 20 km
 • Restaurace (2 bloky dál)
 • Lima 45 km
 • Taneční kluby (5 bloků dál)
 • Pláže - docházkové vzdálenosti
 • Surfování míst po celé!

Politiky
Podrobnosti o ceně

$10 - 23 za noc

Vše v ceně denně na osobu!

Dostupné slevy

Skupinové slevy (minimálně 4) a dlouhodobý pobyt slevy (minimálně 5 dnů)

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

musí platit alespoň první noc ještě čas, držet prostor pro vás, jinak to bude nezávaznou rezervaci, a my jsme mohli použít uvolněné místo.

Umístění - Ubytovna

Manzana A Lote 10, Santa Cruz
Lima
Departamento de Lima
Peru  Punta Hermosa

Jak se tam dostat

budete potřebovat taxi sem tam na letišti, je to hodinu řídit, můžete smlouvat s taxikáři, spravedlivá cena se pohybuje kolem 45 dolarů, můžeme dosahem vyzvednout ups za tuto cenu.

No, není to nemožné, ale opravdu těžké se tam dostat autobusem, zvláště v těch minibusy, že jsou v Limě, žádný prostor v těchto pro zavazadla. Pokud si chcete vyzkoušet, a potřebují instrukce se s námi.

Nejbližší letiště: Lima mezinárodní letiště. 1 hodinu pryč.